Ads 468x60px

wtorek, 22 marca 2016

Maść konopna receptą na suchą skórę!


Maść konopna


Koniec z suchą skórą!!


Skóra jest naszym najważniejszym organem, ponieważ chroni przed infekcjami, kontroluje ciepłotę ciała, a także decyduje o naszym wyglądzie. Jednakże, kiedy jest ściągnięta, szorstka, swędzi i łuszczy się, traci swoją zdolność prawidłowego funkcjonowania.
Problem suchej skóry dotyczy niejednej kobiety. Jeżeli Ty także martwisz się, że Twoja skóra jest wysuszona, pęka a tym samym nie chroni przed groźnymi bakteriami, najwyższy czas właściwie o nią zadbać. Co wpływa na suchość skóry i w jaki sposób przeciwdziałać problemowi?
Suchość skóry – skąd się bierze?
Suchość skóry może być wynikiem wielu czynników:
  • Używania suchych mydeł
  • Zaniedbywania pielęgnacji
  • Gorących kąpieli
  • Chorób przewlekłych, jak łuszczyca czy cukrzyca, niedoczynność tarczycy
  • Niedoboru składników odżywczych


Te niekorzystne elementy powodują, że nasza skóra zostaje pozbawiona warstwy ochronnej lipidów. Pojawiają się zaczerwienienia, podrażnienia. Nasza skóra traci piękny wygląd, gładkość, staje się po prostu brzydka, a także nie jest już dla nas ochroną.
Jak poradzić sobie z suchą skórą?
Problem suchej skóry jest na tyle poważny, że nie poradzą sobie zwykłe kremy, mydła, dlatego należy zastosować specjalistyczne produkty. Doskonałym rozwiązaniem okazać się może maść konopna, która zawiera esencjonalny olej konopny. Maść jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy borykają się z problemem suchej skóry.
Charakterystyczną cechą jest zawarty w maści olej konopny, który działa niezwykle szybko natłuszczając naskórek. Zaznaczyć należy, że owa maść na bardzo suchą skórę zatrzymuje wilgoć w naskórku, a także łagodzi powstałe podrażnienia, dlatego mogą ją stosować osoby zarówno z suchą, ale także skórą wrażliwą.
Maść konopna jest świetnym produktem, jeżeli nasza skóra jest odwodniona, łuszczy się, a także widnieją na niej pierwsze oznaki starzenia. Znakomicie sprawdza się również w czasie zimy, ponieważ chroni przed wiatrem i zimnym powietrzem.

Preparat został przebadany dermatologiczne, zawiera jedynie naturalne składniki, dlatego bezpiecznie stosować go mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. 
 
 
Blogger Templates